Care Logo
Ćwiczenia w pracy, masaże i terapia dla pracowników fizycznych
Care Solution Logo Care Solution Logo

Blog

Dni zdrowia w firmach produkcyjnych

8 Styczeń 2016

Dbanie o pracowników dotyczy już nie tylko kadry biurowej ale coraz częściej również pracowników wykonujących zadania w magazynie, na linii produkcyjnej  czy też na budowie. Taki wzrost świadomości zdrowotnej bardzo dobrze wpływa na morale pracowników, ich samopoczucie i przekłada się na zdrowie a dalej na oszczędności w firmie.

health

Przedsiębiorstwa, które z różnych względów nie mogą pozwolić sobie na prowadzenie stałych programów profilaktycznych,coraz częściej organizują czasowe, powtarzalne akcje. Wśród aktywności, które cieszą się największym powodzeniem w gronie pracowników podczas dni zdrowia są:

masaże
audyty ergonomicznych stanowisk pracy
szkolenia z ergonomii pracy
ćwiczenia rozluźniające na matach
konsultacje fizjoterapeutyczne
bio pomiary ciała
konsultacje dietetyczne

Zdrowotne atrakcje zawsze dopasowywane są do profilu firmy i osób zatrudnionych. Często łączymy eventy zdrowotne np. z piknikami rodzinnymi, gdzie oprócz dorosłych, z usług fizjoterapeuty mogą korzystać dzieci. Fizjoterapeuci wykonują badania wad postawy, prowadzą zajęcia ruchowe i uczą prawidłowych nawyków.

Czas trwania projektu zależy od preferencji firmy, może to być jeden dzień, tydzień czy też kilka dni co miesiąc. Aktywności rozłożone są w czasie w zależności od czasu trwania eventu. Realizowane projekty zawsze prowadzone są w sposób ciekawy dla odbiorców, tak aby dbanie o zdrowie było przyjemnością a nie obowiązkiem. Korzyści płynące z tego typu działań widoczne są gołym okiem zarówno dla bezpośrednich odbiorców jak i przedsiębiorstwa.

Zachęcamy do wdrażania zdrowych programów w swojej firmie 🙂

 

 Zadbaj z nami o swoich pracowników!

Kontakt

+48 530 067 790
+48 537 078 525
biuro@physioprofit.pl

Biuro

Care Solutions s.c.
NIP: 8943049863
Regon: 022290452

Napisz teraz

© Care Solutions 2023 | design: Marcin Mnich